Дизайн журналу
Дизайн журналу
Виставковий Дизайн

Tape Art

Виставковий Дизайн У 2019 році візуальну вечірку ліній, кольорові шматки та флуоресценцію виблискували Тайбей. Це виставка мистецтва Tape That, організована FunDesign.tv та Tape That Collective. Різні проекти з незвичайними ідеями та технікою були представлені у 8 стрічкових арт-інсталяціях та експонували понад 40 стрічкових картин разом із відеозаписами про творчість художників у минулому. Вони також додавали блискучих звуків та світла, щоб перетворити подію на захоплююче мистецтво, а матеріали, які вони застосовували, включали тканинні стрічки, клейкі стрічки, паперові стрічки, казки для упаковки, пластикові стрічки та фольги.

Назва проекту : Tape Art, Ім'я дизайнерів : Fundesign.tv, Прізвище клієнта : FunDesign.tv.

Tape Art Виставковий Дизайн

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.