Дизайн журналу
Дизайн журналу
Обідній Стіл

Aks Sconcentrico

Обідній Стіл Таблиця, натхненна природним явищем карстової ерозії під назвою Каррен, присутня в Доломітах. Концепція цього предмета, виготовлена з дорогоцінного мармурового мармуру Каррара, уособлює красу та крихкість гори. Всередині канавок розміщуються сталеві кульки, які символізують потік води, що розмиває мармур з часом. Краса, крихкість, динамізм та енергія укладені в одному об’єкті.

Назва проекту : Aks Sconcentrico, Ім'я дизайнерів : Ascanio Zocchi, Прізвище клієнта : Marmomac Verona Italy.

Aks Sconcentrico Обідній Стіл

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.