Дизайн журналу
Дизайн журналу
Вілла

Islamic

Вілла У цьому проекті було унікальним - збереження культури та традицій цього древнього міста, об'єднання проекту з навколишнім середовищем та підкреслення культурної ідентичності. Проект розташований у високотемпературному кліматичному регіоні, тому я використовував матеріали, придатні для цього клімату.

Назва проекту : Islamic, Ім'я дизайнерів : AHMED SAMY ELMESALLAMY, Прізвище клієнта : AHMED ELMESALLAMY.

Islamic Вілла

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.