Дизайн журналу
Дизайн журналу
Фотографія

The Japanese Forest

Фотографія Японський ліс сприймається з японської релігійної точки зору. Однією з давніх релігій Японії є анімізм. Анімізм - це віра, що нелюдські істоти, натюрморт (мінерали, артефакти тощо) та невидимі речі теж мають намір. Фотографія схожа на цю. Масару Егучі знімає щось, що викликає відчуття в темі. Дерева, трава та мінерали відчувають волю до життя. І навіть артефакти, такі як дамби, що залишилися в природі надовго, відчувають волю. Так само, як ви бачите недоторкану природу, майбутнє побачить теперішні пейзажі.

Назва проекту : The Japanese Forest, Ім'я дизайнерів : Masaru Eguchi, Прізвище клієнта : Sunpono.

The Japanese Forest Фотографія

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.