Дизайн журналу
Дизайн журналу
Ілюстрація

Flora

Ілюстрація Флора є фантастичною ілюстрацією для просування творчості та розповіді художника, що зображує розквіт шлунково-кишкової мікробіоти, заплідненої довкіллям шлункового середовища. Цвітіння зображено пелюстками Bacteroidetes, Bifidobacteriam і Enterococcus, маточками лактобактерій і тичинками Enterococcus faecalis, що сидить на стеблах кишкової палички. Сама квітка виникає на стеблах Clostridium. Bacillus Cereus, довгі паличкоподібні бактерії в стадії свого арттоміту, прикріплюються волокнами до епітелію кишечника, розростаються ниткоподібно і спорулюються.

Назва проекту : Flora, Ім'я дизайнерів : Cynthia Turner, Прізвище клієнта : Alexander & Turner Studio.

Flora Ілюстрація

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.