Дизайн журналу
Дизайн журналу
Кінетичне Шоу Електронних Барабанів

E Drum

Кінетичне Шоу Електронних Барабанів Натхненний гіросферою. шоу поєднує в собі ряд елементів, які разом створюють надзвичайний досвід. Установка змінює свою форму і створює динамічне середовище для роботи барабанщика. Едрум розбиває бар'єр між звуковим світлом і простором, кожна нота перетворюється на світло.

Назва проекту : E Drum, Ім'я дизайнерів : Idan Herbet, Прізвище клієнта : Teta Music , Cochavi&Klein.

E Drum Кінетичне Шоу Електронних Барабанів

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.