Дизайн журналу
Дизайн журналу
Меблі

Jw Outdoor

Меблі Під впливом орігамі дизайнер створив мінімалістичний стілець на відкритому повітрі з унікальною формою, який створює захоплюючу та захоплюючу атмосферу для зовнішнього середовища. Яскравий вибір кольорів крісел Jw відповідає потребам різних просторів та стилів, а його повністю алюмінієвий дизайн забезпечує найбільшу вантажопідйомність із найлегшим матеріалом. Його корозійна стійкість, надійність та якість роблять його придатним для зовнішнього використання. Додаткова зовнішня дошка для столу може підвішуватися на стільці, що дозволяє розміщувати чашки з водою, мобільні телефони, книги тощо при використанні на вулиці.

Назва проекту : Jw Outdoor, Ім'я дизайнерів : Jingwen Li, Прізвище клієнта : LUMY HOUSE 皓腾家居.

Jw Outdoor Меблі

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.