Дизайн журналу
Дизайн журналу
Перукарня

Vibrant

Перукарня Захоплюючи суть ботанічного образу, небо-сад був створений на всьому проході, одразу ж вітаючи гостей полазити під ним, відсунувшись від натовпу, вітаючи їх з під'їзду. Заглядаючи далі в простір, звужений макет розширюється вгору з детальними золотистими підйомами. Ботанічні метафори все ще яскраво виражаються по всій кімнаті, замінюючи шум суєти, що лунає з вулиць, і тут стає таємним садом.

Назва проекту : Vibrant, Ім'я дизайнерів : Jacksam Yang, Прізвище клієнта : YHS DESIGN.

Vibrant Перукарня

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.