Дизайн журналу
Дизайн журналу
Дизайн Друку

The Modern Women

Дизайн Друку Повторний дизайн трафаретного малюнка, зроблений для сучасної і сміливої жінки. Дизайн реалізований з різними поєднаннями кольорів та на різних тканинах, таких як бавовна, шовк та атлас. Принти призначені для зимової колекції. Візерунок та одяг були розроблені для сильної незалежної жінки, яка також має приховану жіночу сторону, яку вона хоче висловити. Збірник мав на меті лікувати іншу сторону у кожної жінки. Поєднуючи в одному погляді і сучасний, і класичний стиль.

Назва проекту : The Modern Women, Ім'я дизайнерів : Nour Shourbagy, Прізвище клієнта : Camicie.

The Modern Women Дизайн Друку

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.