Дизайн журналу
Дизайн журналу
Журнальний Столик

Planck

Журнальний Столик Стіл виготовлений з різних шматків фанери, які склеюються під тиском. Поверхні обсипають шпаками і обробляють матовим і дуже міцним лаком. Є два рівні - оскільки внутрішня частина стола порожниста, що дуже зручно для розміщення журналів або пледів. Під столом є вбудовані колеса кулі. Тож зазор між підлогою та столом дуже малий, але в той же час його легко перемістити. Спосіб використання фанери (вертикальний) робить її дуже міцною.

Назва проекту : Planck, Ім'я дизайнерів : Kristof De Bock, Прізвище клієнта : Dasein Products.

Planck Журнальний Столик

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.