Дизайн журналу
Дизайн журналу
Житловий Будинок

Escudellers

Житловий Будинок В історичному центрі Барселони реконструюється житло в будинку, побудованому в 1840 році. Він розміщений на емблематичній вулиці Ескудлерів, яка була центром гончарної гільдії в середні століття. При реабілітації ми врахували традиційні конструктивні методики. Пріоритет надавався збереженню та реставрації первісних будівельних елементів, які разом із їх історичною патиною надають чітку додаткову цінність.

Назва проекту : Escudellers, Ім'я дизайнерів : Jofre Roca Calaf, Прізвище клієнта : Jofre Roca Arquitectes.

Escudellers Житловий Будинок

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.