Дизайн журналу
Дизайн журналу
Станція Метро

Biophilic

Станція Метро Станції проектування залізничної системи Стамбула - Фаза 1 з'єднує два зелених ядра, Національний сад та Белградські ліси в Стамбулі. Лінія розроблена таким чином, що вона імітує довгу зелену долину, що з'єднує два зелених ядра. Конструкція включає параметри біофільної та стійкої архітектури. Візуальний зв’язок із зовнішньою стороною, природне освітлення та вентиляція дозволені через просвіт, а зелена стіна сприяє очищенню повітря на станції. Виразний стовпчик, який абстрагує форму дерева, обережно розміщується, щоб створити точку акценту, де натовпи можуть затриматися.

Назва проекту : Biophilic, Ім'я дизайнерів : Yuksel Proje R&D and Design Center, Прізвище клієнта : Yuksel Proje.

Biophilic Станція Метро

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.