Дизайн журналу
Дизайн журналу
Електричний Велосипед

Ozoa

Електричний Велосипед Електромобіль OZOa оснащений рамою з характерною формою "Z". Рама утворює неперервну лінію, яка з'єднує ключові функціональні елементи транспортного засобу, такі як колеса, рульове управління, сидіння та педалі. Форма 'Z' орієнтована таким чином, що її структура забезпечує природну вбудовану задню підвіску. Економія ваги забезпечується використанням алюмінієвих профілів у всіх частинах. В рамку вбудований знімний літій-іонний акумулятор, що перезаряджається.

Назва проекту : Ozoa, Ім'я дизайнерів : Nimrod Riccardo Sapir, Прізвище клієнта : Ningbo MYWAY Intelligent Technology Co. Ltd..

Ozoa Електричний Велосипед

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.