Дизайн журналу
Дизайн журналу
Приватне Проживання

Double Cove

Приватне Проживання Дизайнеру було доручено облаштувати цю приморську квартиру для родини з багато поколінь. Залишаючись із бажанням клієнта відпочити у вихідні, загальний дизайн підкреслює зручність, свіжість та гнучкість. Родинна любов до збирання та спілкування була закладена у композицію компонування, особливо у спільному просторі. Коли клієнт заїжджає в цю квартиру, мешканці можуть вільно вибирати свої улюблені номери для ночівлі, як-от заїзд у готель.

Назва проекту : Double Cove, Ім'я дизайнерів : Chiu Chi Ming Danny, Прізвище клієнта : Danny Chiu Interiors Designs Ltd..

Double Cove Приватне Проживання

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.