Дизайн журналу
Дизайн журналу
Пристрій Безпеки

G2 Face Recognition

Пристрій Безпеки висока якість матеріалів та простота дизайну роблять цей пристрій розпізнавання безпеки захищеним, стильним та надійним. Удосконалена технологія всередині, щоб зробити його одним з найшвидших у світі та дуже точним, ніхто не може обдурити його алгоритм. Водонепроникний виріб із атмосферою випромінює світло на задній стороні, щоб створити атмосферний настрій навіть у найхолодніших офісах. Компактний розмір робить його придатним майже скрізь, а форма дозволяє йому розташовуватися горизонтально або вертикально.

Назва проекту : G2 Face Recognition, Ім'я дизайнерів : Nicola Zanetti, Прізвище клієнта : T&D technology Shanghai co Ltd.

G2 Face Recognition Пристрій Безпеки

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.