Дизайн журналу
Дизайн журналу
Дизайн Етикетки Вина

314 Pi

Дизайн Етикетки Вина Експериментувати з дегустацією вина - це нескінченний процес, що веде до нових шляхів та розбіжних ароматів. Нескінченна послідовність pi, ірраціональне число з нескінченними десятичниками, не знаючи останнього з них, були натхненником назви цих вин без сульфітів. Дизайн має на меті приділити особливості 3,14 винних серій у центрі уваги, а не приховувати їх серед малюнків чи графіки. Дотримуючись мінімалістичного та простого підходу, етикетка показує лише реальні характеристики цих природних вин, оскільки їх можна спостерігати в зошиті енолога.

Назва проекту : 314 Pi, Ім'я дизайнерів : Maria Stylianaki, Прізвище клієнта : Deep Blue Design.

314 Pi Дизайн Етикетки Вина

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.