Дизайн журналу
Дизайн журналу
Оливкова Олія

Yo,verde

Оливкова Олія Синтез для цієї конструкції, натхненний класичними сиропами. Назва - знаки виробу, які виправдовують зелений колір олії всередині. На передній панелі логотип побудований з фармацевтичного хреста, що утворює піксельне серце. Тверезий і хитрий дизайн, який використовує повідомлення, пов’язане зі здоров’ям та його змістом.

Назва проекту : Yo,verde, Ім'я дизайнерів : Antonio Cuenca, Прізвище клієнта : YO,VERDE.

Yo,verde Оливкова Олія

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.