Дизайн журналу
Дизайн журналу
Дизайн Інтер’Єру

Mezzanine Apartment

Дизайн Інтер’Єру Антресоль, квартира, функція космосу якої є пріоритетною у плануванні, має висоту 4,3 метра. Верхній поверх - приватна зона, а нижній - громадська зона. Через додавання веселості високого простору основна телевізійна стіна вітальні вишита 15-градусним V-подібним деревом. Світло, що розсіюється від еркерного вікна, рівномірно охоплює вітальню. В інтер'єрі представлено природне зелене життя, коли рослини можна вільно вішати на перила другого поверху, виготовлені з перфорованої плити.

Назва проекту : Mezzanine Apartment, Ім'я дизайнерів : Yi-Lun Hsu, Прізвище клієнта : Minature Interior Design Ltd..

Mezzanine Apartment Дизайн Інтер’Єру

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.