Дизайн журналу
Дизайн журналу
Гірська Сезонна Резиденція

Private Chalet

Гірська Сезонна Резиденція На вершині крутого пагорба лежить приватний житловий проект, побудований для надання власникам вторинного місця проживання. Проект дозволяє використовувати складний ландшафт, щоб створити практичний та естетично приємний життєвий простір. Насправді трикутна ділянка, яка розташована на крутому схилі, має лінію відступу, яка обмежує можливості дизайну. Ця складна складність вимагала нетрадиційного дизайну. В результаті виходить незвичайна пропорційна трикутна споруда.

Назва проекту : Private Chalet, Ім'я дизайнерів : Fouad Naayem, Прізвище клієнта : Fouad Naayem.

Private Chalet Гірська Сезонна Резиденція

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.