Дизайн журналу
Дизайн журналу
Житловий

Private Penthouse

Житловий Дизайн меблів надає простору відкрите, повітряне відчуття. Коли хтось заходить у квартиру, вони не можуть не помітити сходи, яка служить основою квартири, з'єднуючи як горизонтально, так і вертикально, фізично та візуально, знизу аж до даху та сучасного басейну. Хоча меблі, освітлення та сучасне мистецтво сприяють тонкому вишуканості пентхауса, вибір благородних матеріалів відіграв не менш важливу роль. Пентхаус був розроблений так, щоб міські відчували себе як вдома, так і на відстані.

Назва проекту : Private Penthouse, Ім'я дизайнерів : Fouad Naayem, Прізвище клієнта : Fouad Naayem.

Private Penthouse Житловий

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.