Дизайн журналу
Дизайн журналу
Комерційне Місце

Tai Chi

Комерційне Місце Це масажний бренд з Таїланду. Ми сподіваємося принести найбільш автентичний тайський стиль в Китай. Ми змінили структуру будівлі, щоб сонячне світло і повітря проникали в кожен простір. Усі використані матеріали імпортуються з Таїланду. Поєднання тайських тканин із золотим покриттям та ротанга поєднує сучасну естетику. Тропічні рослини приносять життєвий тонус у простір, немов потрапляючи в пустельний оазис. Блискучі кольори та старовинні тотеми поділяють тайську культуру та ентузіазм.

Назва проекту : Tai Chi, Ім'я дизайнерів : LIN YAN, Прізвище клієнта : TAIJI MASSAGE / DOUBLE GOOD DESIGN.

Tai Chi Комерційне Місце

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.