Дизайн журналу
Дизайн журналу
Чайний Склад

Redo

Чайний Склад Концепція проекту порушує однофункціональність традиційного складу та створює нову сцену відповідно до способу життя через змішаний режим. Вбудовуючи поведінкову картину сучасного міського життя (бібліотеки, галереї, виставкові зали, центри дегустації чаю та напоїв), він перетворює єдиний мікропростір у «відкриту міську зону» у «більшому» масштабі. Проект намагається поєднати приватні запрошення та макроестетичний досвід державних установ.

Назва проекту : Redo, Ім'я дизайнерів : Hongrui Luan / SIGNdeSIGN, Прізвище клієнта : SIGNdeSIGN.

Redo Чайний Склад

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.