Дизайн журналу
Дизайн журналу
Житлові Одиниці

The Square

Житлові Одиниці Ідея дизайну полягала в тому, щоб вивчити архітектурні відносини між різними формами, які складаються разом для створення подібних рухомих одиниць. Проект складається з 6 одиниць, кожен з яких - 2 контейнеровози, закріплені один над одним, утворюючи масу форми L. Ці пристрої у формі L закріплюються в положеннях, що перекриваються, створюючи порожнечі та тверді тіла, щоб створити відчуття руху та забезпечити достатнє денне світло та хорошу вентиляцію середовище. Основна мета дизайну полягала в тому, щоб створити маленький будиночок для тих, хто ночує на вулицях, де немає будинку чи притулку.

Назва проекту : The Square, Ім'я дизайнерів : mohamed yasser, Прізвище клієнта : Mohamed Yasser Designs .

The Square Житлові Одиниці

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.