Дизайн журналу
Дизайн журналу
Ілюстрація

Anubis The Judge

Ілюстрація «Суддя Анубіс»; Аналіз дизайну очевидно, що дизайнер зосередився на первинних рисах Анубіса як знакового символу давньої та видатної епохи. Він додав назву "Суддя", можливо, щоб зобразити більше сили або сили, яку характер має у своєму дизайні. Зрозуміло, дизайнер додав глибини та детальної уваги геометричним символам, які він використовував у дизайні. Він включив шокер, обгорнутий шиєю персонажа, який теж був важким за фактурою.

Назва проекту : Anubis The Judge, Ім'я дизайнерів : Najeeb Omar, Прізвище клієнта : Leopard Arts.

Anubis The Judge Ілюстрація

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.