Дизайн журналу
Дизайн журналу
Вітальня

BeantoBar

Вітальня Важливим елементом цієї конструкції було виявити привабливість використаних матеріалів. Основним використаним матеріалом був західний червоний кедр, який також використовується в їх першому магазині в Японії. Як спосіб показати матеріал, Рікі Ватанабе склав мозаїчний візерунок, склавши шматки один за одним, як паркет, використовуючи суть матеріалів нерівномірних кольорів. Незважаючи на використання одних і тих же матеріалів, Рікі Ватанабе вдало міг змінювати вирази залежно від кутів огляду.

Назва проекту : BeantoBar , Ім'я дизайнерів : Riki Watanabe, Прізвище клієнта : JOKE..

BeantoBar  Вітальня

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.