Дизайн журналу
Дизайн журналу
Упаковка Рису

Songhua River

Упаковка Рису Songhua River Rice - це високоякісний рисовий продукт, що входить до групи продуктів харчування SOURCEAGE. Оскільки традиційний китайський фестиваль - наближається весняний фестиваль, вони створюють за допомогою красиво упакованого рисового продукту подарунки покупцям подарунків весняного фестивалю, тому загальний дизайн повинен відповідати святковою атмосферою весняного фестивалю, підкреслюючи традиційні китайські культурні елементи і сприятливий добрий сенс.

Назва проекту : Songhua River, Ім'я дизайнерів : 33 and Branding, Прізвище клієнта : SOURCEAGE.

Songhua River Упаковка Рису

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.