Дизайн журналу
Дизайн журналу
Пляшка Алкоголю

Rock Painting

Пляшка Алкоголю Наскальні картини гір Хелани є представником китайської культури та знаменитої культурної спадщини Нінся, тоді як бронзовий сценарій - із бронзового посуду. Тому дизайнер поєднує ці два репрезентативні елементи як основні символи культурної ідентичності дизайну упаковки пляшки та інтегрує цей продукт із традиційною китайською культурою для покращення культурної ідентичності споживачів високого класу з цим продуктом.

Назва проекту : Rock Painting, Ім'я дизайнерів : Sunkiss Design Team, Прізвище клієнта : The Ningxiahong Wolfberry Liquor.

Rock Painting Пляшка Алкоголю

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.