Дизайн журналу
Дизайн журналу
Пляшка Алкоголю

Reign Title

Пляшка Алкоголю Поєднання "продукт + каліграфія + назва царювання" створює виразну візуальну ідентичність. Титул царювання - це сприятливе слово саме по собі, яке дарує гарне бажання. Коли він наноситься на упаковку товару у вигляді каліграфії, продукт має відбиток класичної китайської культури та соціального атрибуту, і сприятливі благо продукту для споживачів доставляються, щоб споживачам було більше про що поговорити, коли пити .

Назва проекту : Reign Title, Ім'я дизайнерів : Sunkiss Design Team, Прізвище клієнта : The Ningxiahong Wolfberry Liquor.

Reign Title Пляшка Алкоголю

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.