Дизайн журналу
Дизайн журналу
Дитячий Клуб

Meland

Дитячий Клуб Весь проект завершив чудове вираження тематичного дитячого ігрового майданчика «батько-дитина», демонструючи високий ступінь повноти та послідовності в просторі та просторі розповіді. Тонка лінія дизайну з'єднує різні функціональні зони та усвідомлює раціональність потоків відвідувачів. Розповідь про простір, у свою чергу, пов'язує різні простори через повний сюжет і спонукає споживачів відчути чудову подорож взаємодії батько-дитина.

Назва проекту : Meland, Ім'я дизайнерів : Li Xiang, Прізвище клієнта : X+Living.

Meland Дитячий Клуб

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.