Дизайн журналу
Дизайн журналу
Квілінг

Archangel Michael

Квілінг Архангел Михаїл - це обрамлений твір Квіллінг, який створив Ніам. Її натхнення для створення цього квілінгського твору Архангела Михаїла прийшло від матері. Коли її бабуся дуже хворіла, мати Ніам була в їхній машині, і знак Архангела Михайла впав з дзеркала в кишеню, коли бабуся проходила повз, і це дало їм усім комфорт, знаючи, що її захищають. Мета полягає в тому, щоб створити початковий вплив, коли глядач спостерігає за твором, і з цього він привертає глядачів очей ближче, щоб побачити деталі.

Назва проекту : Archangel Michael, Ім'я дизайнерів : Niamh Faherty, Прізвище клієнта : Niamh Faherty.

Archangel Michael Квілінг

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.