Дизайн журналу
Дизайн журналу
Плакат

Cells

Плакат 19 липня 2017 року PIY побудував невелику будівлю в Мельбурні, Австралія. Це невеликий замок, зібраний з 761 компонентів, і вони назвали його "Клітини". Вузли розроблені як ручний повернутий ниток tenon і прямий tenon, який узагальнений як "East Tenon & amp; West Mortise & quot ;. Ви знайдете їхню продукцію, включаючи змінні полки, стелажі для взуття та взуття тощо, всі вони розбиті і знову зібрані в організм. І тоді ви відчуєте їх бажання вільно рости.

Назва проекту : Cells, Ім'я дизайнерів : Shenzhen Shenwenjiao Design Co., Ltd., Прізвище клієнта : PIY.

Cells Плакат

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.