Дизайн журналу
Дизайн журналу
Відеоігри

Orfeo and Euridice

Відеоігри Дизайн був розроблений у двох напрямках, саме фокус створює різницю між двома протилежними фракціями. Для людей дизайн складається з чітко визначених і чистих форм. Вибір суворих і чітких фігур є функціональним для інтерпретації світу, в якому опиняються головні герої, повністю протилежні дизайну своїх ворогів як за матеріалами, так і за формами, адже останні мають набагато більш біонічний і деформований дизайн.

Назва проекту : Orfeo and Euridice, Ім'я дизайнерів : Paolo Iarossi, Прізвище клієнта : Paolo Iarossi.

Orfeo and Euridice Відеоігри

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.