Дизайн журналу
Дизайн журналу
Дизайн Упаковки

Milk Baobab Baby Skin Care

Дизайн Упаковки Він натхненний молоком, головним інгредієнтом. Унікальний дизайн контейнера типу молочної упаковки відображає характеристики продукту і розроблений для того, щоб бути знайомим навіть першим споживачам. Крім того, матеріал з поліетилену (PE) та гуми (EVA) та м'які характеристики пастельного кольору використовуються для підкреслення того, що це м'який продукт для дітей зі слабкою шкірою. Кругла форма наноситься на куточок для безпеки мами та дитини.

Назва проекту : Milk Baobab Baby Skin Care, Ім'я дизайнерів : Hyein Kim, Прізвище клієнта : TAENAM H&H.

Milk Baobab Baby Skin Care Дизайн Упаковки

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.