Дизайн журналу
Дизайн журналу
Італійське Крафтове Пиво

East Side

Італійське Крафтове Пиво Крафтове пиво в маленькому містечку в центральній Італії, кожне пиво має свою історію, кожна історія розповідається на своїй етикетці. Окрім елегантності та універсальності, техніка колажу дозволяє вставити деякі візуальні елементи, що підкреслюють ідентичність продукту, наприклад, посилання на значення назви, типологію пива та його інгредієнти. Дизайн логотипу, який представляє фірмовий стиль, заснований на простій формі. Ця форма була відтворена на висічці етикетки та на символьній системі кожного пива, використовуючи налаштування, яке є і барвистим, і геральдичним.

Назва проекту : East Side, Ім'я дизайнерів : Roberto Terrinoni, Прізвище клієнта : Roberto Terrinoni.

East Side Італійське Крафтове Пиво

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.