Дизайн журналу
Дизайн журналу
Комплекс

Dijlah Village

Комплекс Розташований у самому центрі Багдаду, Ірак, комплекс комплексу "Діжла", його площа об'ємом 12 000 кв. М. Розроблений як комерційний комплекс змішаного призначення для задоволення відповідної потреби в зростаючому мікрорайоні. Для того, щоб відповісти на запити ринку, у приміщення включені фітнес-зона, спа-центр та критий плавальний басейн. Процес проектування розвивався навколо ідеї поєднання європейського модернізму з орієнталізмом як контраст. У результаті синтезу було укладено продукт, який відповідає на пошуки Багдаду.

Назва проекту : Dijlah Village, Ім'я дизайнерів : Quark Studio Architects, Прізвище клієнта : Quark Studio Architects.

Dijlah Village Комплекс

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.