Дизайн журналу
Дизайн журналу
Тримач Паперової Тканини

TPH

Тримач Паперової Тканини CORINO 2.9-1.0 TPH - це серія інноваційних і універсально розроблених тканинних тримачів, розроблених спеціалістами зі шкіри, які займаються дизайном шкіряних виробів, гармоніюючи з будь-яким інтер’єром. Крім того, вона отримала корисну модель у власній новій формі. Важко було змусити плавно вийняти папір. Компактна конструкція, яка кладе папір між двома шкіряними тримачами і виймає його зверху, приймає сталевий лоток у нижній частині тримача та алюмінієвий лоток у верхній частині тримача, тому папір можна витягувати плавно, практичність на додаток до стабільності також покращився.

Назва проекту : TPH, Ім'я дизайнерів : OTAKA NORIKO, Прізвище клієнта : office otaka.

TPH Тримач Паперової Тканини

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.