Дизайн журналу
Дизайн журналу
Готель

Shanghai Xijiao

Готель Цей проект - це перетворена вілла з п’ятьма поверхами в передмісті Шанхая, яка займає близько 1000 кв.м. Декор поєднує в собі яскраве нове китайське відчуття від стелі до кам'яної компонування на підлозі. Стеля декорований чорною фарбою та сірою плитою з нержавіючої сталі, що дозволяє прихованому світлу проходити через прогалини. Такі матеріали, як деревна шпон, нержавіюча сталь та живопис, що означають нове відчуття китайців, змішуються разом, щоб створити новий простір для китайців. Загалом, дизайн спрямований на те, щоб наблизити людей до Шанхаю, а по суті, ближче до себе.

Назва проекту : Shanghai Xijiao, Ім'я дизайнерів : Yuefeng ZHOU, Прізвище клієнта : Liang DING & Yuefeng ZHOU.

Shanghai Xijiao Готель

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.