Дизайн журналу
Дизайн журналу
Стійка Вітрильна Яхта

Vaan R4

Стійка Вітрильна Яхта Цей вітрильний катамаран розроблений з урахуванням активних моряків. Мінімалістичний дизайн натхненний сучасними витонченими монохолами та гоночними вітрильними яхтами. Відкрита кабіна забезпечує прямий зв'язок з водою, як під час плавання, так і на якорі. Утилізований алюмінієвий будівельний матеріал виставляється лише в матовому алюмінієвому «тарга-рол-барі», який також забезпечує укриття під час плавання у погодну погоду. Підлоги всередині та зовні знаходяться на одному рівні, що покращує зв’язок між активними моряками зовні та друзями та родиною в салоні.

Назва проекту : Vaan R4, Ім'я дизайнерів : Igor Kluin, Прізвище клієнта : Vaan Yachts.

Vaan R4 Стійка Вітрильна Яхта

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.