Дизайн журналу
Дизайн журналу
Перстень

Wishing Well

Перстень Відвідавши у своєму сні розовий сад, Тіппі натрапила на бажаючу криницю, оточену трояндами. Там вона зазирнула в криницю і побачила відбиток нічних зірок і загадала бажання. Нічні зірки представлені діамантами, а рубін символізує її найглибшу пристрасть, мрії та сподівання, які вона здійснила біля колодязя. Ця конструкція відрізняється власноруч розрізом троянд, шестигранним рубіновим кігтом із 14K твердого золота. Маленькі листя вирізані, щоб показати текстуру природного листя. Діапазон кільця підтримує плоский верх і трохи загинається всередину. Розміри кілець повинні бути обчислені математично.

Назва проекту : Wishing Well, Ім'я дизайнерів : Tippy Hung, Прізвище клієнта : Tippy Taste Jewelry.

Wishing Well Перстень

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.