Дизайн журналу
Дизайн журналу
Сумка Для Шолома

Toba Tank

Сумка Для Шолома Toba пропонує можливість керувати реактивним шоломом після того, як припаркувався автомобіль. Повністю водовідштовхувальні та протизапальні, вони підкладені, оснащені блискавкою, виготовлені з рециркульованого / відновленого 87% матеріалів та портативні вручну, через плечі та рюкзак. Тоба вітає реактивний шолом всередині особистих особистих речей. Одягаючи шолом, він виходить дизайнерською сумкою, зручною та стійкою. Однак він зношений, блискавка залишається прихильною до тіла для повної безпеки. Для кожного та для кожного випадку - робочий контекст (якщо ви рухаєтесь на двох колесах) та вільний час. Перша кришка для шоломового струменя.

Назва проекту : Toba Tank, Ім'я дизайнерів : Enrico Enrieu and Emanuela Zaniboni, Прізвище клієнта : Toba Tank.

Toba Tank Сумка Для Шолома

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.