Дизайн журналу
Дизайн журналу
Дизайн Інтерфейсу

Moulin Rouge

Дизайн Інтерфейсу Цей проект розроблений для людей, які хочуть прикрасити власний стільниковий телефон з темою Мулен Руж, хоча вони ніколи не відвідували Мулен Руж у Парижі. Основна мета - запропонувати покращений цифровий досвід, а всі фактори дизайну - візуалізувати настрій Мулен Ружа. Споживачі можуть налаштувати попередньо встановлені дизайни та піктограми улюблених за допомогою простого натискання екрана.

Назва проекту : Moulin Rouge, Ім'я дизайнерів : Yuri Lee, Прізвище клієнта : Yuri Lee.

Moulin Rouge Дизайн Інтерфейсу

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.