Дизайн журналу
Дизайн журналу
Сережки

Kairos Time

Сережки Кожен створений як суспендуюча бурштинова крапля з Makie, японським лаком, посипаним золотим порошком, встановленим у біле золото 18kt з блискучо-вирізаними алмазними акцентами. Вони показують момент втручання Бога у життя метелика, момент появи метелика та момент перетворення духу. Алмази виражають потік часу у Всесвіті і миготливий вічний космос.

Назва проекту : Kairos Time, Ім'я дизайнерів : Chiaki Miyauchi, Прізвище клієнта : TACARA.

Kairos Time Сережки

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.