Дизайн журналу
Дизайн журналу
Дизайн Альбому

True Colors

Дизайн Альбому Виходячи з теми альбому, дизайнер здійснив прорив у використанні градієнтного кольору та відповідності чорно-білого кольору, що робить всю картину яскравою та цікавою. Загальний дизайн - це дуже сильне почуття форми, поєднане з темою людей, які шукають свої справжні кольори. Кожна людина є самостійною і має свої справжні кольори.

Назва проекту : True Colors, Ім'я дизайнерів : Yu Chen, Прізвище клієнта : DAWN.

True Colors Дизайн Альбому

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.