Дизайн журналу
Дизайн журналу
Вілла

Identity

Вілла Вілла ідентичності встановлена на невеликому сюжеті з великою кількістю обмежень, це експеримент для сучасних розширень, щоб висловити дух та особливості старої будівлі сучасною мовою. Концепція полягає в тому, щоб сильно і очевидно відокремити все-таки посилання на існуючу структуру. Недосконалість майстерності та те, як люди циркулюють та взаємодіють зі старим будинком, повинні перегукуватися у новому доповненні, що відповідає сучасним потребам способу життя. Отримана вілла зберігає тотожність минулого із сучасною мовою. Він містить нові підходи та різні перспективи розширення.

Назва проекту : Identity, Ім'я дизайнерів : Tarek Ibrahim, Прізвище клієнта : Paseo Architecture.

Identity Вілла

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.