Дизайн журналу
Дизайн журналу
Навчальний Продукт

Shine and Find

Навчальний Продукт Найважливішою перевагою цього продукту є простота навчання та вдосконалення пам’яті. У Shine and Find кожне Сузір’я створене практично, і цей виклик неодноразово практикується. Це робить на увазі міцний образ. Навчання таким чином, практичне і вивчати та повторювати, не є нудним і робить більш міцною пам'ять і приємною. Це дуже емоційно, інтеракційно, просто, чисто, мінімально і сучасно.

Назва проекту : Shine and Find, Ім'я дизайнерів : Mohamad Montazeri, Прізвище клієнта : Arena Design Studio.

Shine and Find Навчальний Продукт

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.