Дизайн журналу
Дизайн журналу
Модні Аксесуари

XiuJin

Модні Аксесуари Поєднання металевого ремесла та вишивки руйнує стереотипи, що звичайні метали дають нам своєрідне відчуття холоду, використовуючи довгу та коротку атласну строчку та м'якість яскравої нитки для вишивання у поєднанні з ніжним срібним сріблом 925, що робить цей набір модного аксесуару унікальність. Це добре використовує стереоскопічну вишивку для представлення яскравих кольорів, завдяки чому ця комбінація виглядає візуально привабливіше, ніж раніше.

Назва проекту : XiuJin, Ім'я дизайнерів : ChungSheng Chen, Прізвище клієнта : Tainan University of Technology/ Product Design Department.

XiuJin Модні Аксесуари

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.