Дизайн журналу
Дизайн журналу
Магазин

SHUGA STORE

Магазин Проект "Shuga Store" досліджує оригінальні характеристики існуючої будівлі, яка була очищена, щоб показати оригінальну та оновлену конструкцію із впровадженням нових матеріалів у новий проект. Він розподілений на два поверхи, а вітрини були представлені для того, щоб постійно змінювати атмосферу через подорож у магазині, використовуючи скло та дзеркала. Мета полягає в тому, щоб старий і новий співіснували в кінцевому результаті, який має на меті виділити товар. Простий дизайн, чітка циркуляція та гарне освітлення - важливі принципи нашої ідеї дизайну.

Назва проекту : SHUGA STORE, Ім'я дизайнерів : Marco Guido Savorelli, Прізвище клієнта : SHUGA.

SHUGA STORE Магазин

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.