Дизайн журналу
Дизайн журналу
Картонний Дрон

ahaDRONE Kit

Картонний Дрон ahaDRONE, легкий безпілотник, призначений для розміщення в 18-дюймовій квадратній гофрованій дошці, картоні, розробленому для аерокосмічних застосувань. Комплект саморобних саморобних пакетів включає в себе всі компоненти, необхідні для створення картонного дрона разом із знімним захисником. Зібраний безпілотник має загальну вагу 250 грам і літальний апарат важить 69 грам. Контролер польоту включає акселерометр, гіроскоп, магнітометр і барометр, може поєднуватися з пристроями вводу / виводу для розширення його функціональності. Дизайн, програмне забезпечення та електроніка, що відкриває, дозволяє весело створювати та літати безпілотник.

Назва проекту : ahaDRONE Kit, Ім'я дизайнерів : Srinivasulu Reddy, Прізвище клієнта : Skykrafts Aerospace Pvt Ltd.

ahaDRONE Kit Картонний Дрон

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Легенда дизайну дня

Легендарні дизайнери та їхні нагороди.

Легенди дизайну - надзвичайно відомі дизайнери, які роблять наш Світ кращим місцем завдяки своїм хорошим дизайнам. Відкрийте для себе легендарних дизайнерів та їх інноваційні дизайни виробів, оригінальні твори мистецтва, креативну архітектуру, видатні моделі дизайну та стратегії дизайну. Насолоджуйтесь та досліджуйте оригінальні дизайнерські роботи від нагороджених дизайнерів, художників, архітекторів, інноваторів та брендів у всьому світі. Надихайтесь креативними конструкціями.