Дизайн журналу
Дизайн журналу
Фотографія

Livaboards of Maldives

Фотографія Знімок, зроблений для живих дощок Мальдівських островів, фотографію 2014 року. Знято за допомогою стійкого безпілотного октокоптера з Nikon D4, встановленим на ньому. унікальний вид на човен Мальдіви Mosaique, в ідеальному розташуванні та оточенні. Ідея полягала в тому, щоб показати живі дошки Мальдівів у своєму офіційному журналі. Натхнення для цього образу приходить до природи та простоти, враховуючи дизайн титульної сторінки. Зображення повинно бути максимально мінімальним, щоб на ньому було місця для написання тексту.

Назва проекту : Livaboards of Maldives, Ім'я дизайнерів : Ismail Niyaz Mohamed, Прізвище клієнта : A.N Associates.

Livaboards of Maldives Фотографія

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.