Дизайн журналу
Дизайн журналу
Багатофункціональний Журнальний Столик

Four Quarters

Багатофункціональний Журнальний Столик Four Quarters - журнальний столик та додаткові компактні крісла одночасно. Він складається з чотирьох однакових частин. Вони утворюють журнальний столик із поєднанням текстур з дерева та шкіри або текстилю, коли їх складають разом, як головоломки. У ситуаціях, коли потрібні додаткові крісла, будь-які деталі можна відсунути, перевернути і отримати додаткові компактні крісла. Цей предмет меблів допомагає вирішити проблему зберігання додаткових стільців, поєднуючи кілька корисних функцій замість однієї. Тим самим цей об'єкт може бути актуальним для приватних та громадських просторів.

Назва проекту : Four Quarters, Ім'я дизайнерів : Maria Dlugoborskaya, Прізвище клієнта : Maria Dlugoborskaya.

Four Quarters Багатофункціональний Журнальний Столик

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.